Szkoła Ezoteryki

Pole tekstowe: Energia Reiki

                 KONSULTACJE   REIKI

           Joanna Kozłowska

           asia_021@wp.pl

           tel. kom. 519366908

 

 

Rozwój duchowy jest dla mnie moją pasją i naturalną konsekwencją poszukiwań, otworzyła mnie na postrzeganie wymiaru Energii. Imię Kapłanka Alana jest moim duchowy imieniem jako numerologiczna 1 z dnia urodzenia 2 jestem w karcie tarota kapłanką co daje dla mnie bardzo dobrą intuicję i wgląd do odkrycia tajemnicy. Duchowe uzdrawianie metodą naturalną ,,w zdrowym ciele zdrowy Duch ". SPECJALIZUJĘ się szybką metodą powrotu do zdrowia, psychicznego, emocjonalnego, fizycznego oraz duchowego nazywam ten zabieg ODBLOKOWANIE CZAKR oraz OCZYSZCZANIE CZAKR, które są punktami energetycznymi w ciele każdego człowieka. Tam jest początek naszych chorób na poziomie psychicznym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym z naciskiem na centrum serca. Jestem Mistrzem i nauczycielem Reiki, Kundalini Reiki, Engel-Ki, bioenergia  Sekhem oraz dyplomowanym bioenergoterapeutą. Metody naturalnego uzdrawiania łącze z medycyną Akademicką. Dlatego mam sprawdzone metody naturalnego uzdrawiania i leczenia potwierdzone z teoria medyczną. Holistyczne metody uzdrawiania to praca zarówno z wymiarem ciała, świadomości (afirmacja, wizualizacja) emocje (uwolnienie emocji) uważam za najbardziej efektywną i szybkie prowadzenie do poprawy stanu zdrowia i Ducha. Warunkiem prowadzenia jest uruchomienie Twojego własnego potencjału samouzdrawiania i samorozwoju. Współpracując ze mną możesz uzdrowić konkretny problem w swoim życiu, zarówno w zakresie pomyślności w związkach w karierze, finansach, zdrowiu, partnerstwie i ogólnej satysfakcji z życia.
SKUTKI OCZYSZCZANIA CZAKR
UWOLNIĘ CIĘ od depresji, zmęczenia, negatywnych związków, chronicznych chorób, pecha, stanów lękowych, obcych energii, wampirów energetycznych, uzależnień, opętań, klątw, uroków, usunę twoje blokady /finansowe seksualne, kariery, miłości, komunikacji, kreatywności, duchowości i inne.
ODZYSKASZ zdrowie, radość życia, poczucie sensu, wolność emocjonalną, witalność, optymizm, siłę życia, poprawę sytuacji materialnej, w związkach uczuciowych.


-PRZEKAZ REIKI 7- DNIOWY -70ZŁ
-PRZEKAZ REIKI JEDNODNIOWY -20ZŁ
-PRZEKAZ ARCHANIELSKI NA KONKRETNĄ SFERĘ ŻYCIA -30ZŁ
-PRZEKAZ ARCHANIELSKI NA KONKRETNY PROBLEM -50ZŁ
-WSPARCIE ENERGETYCZNE -30ZŁ
-CHCESZ WIEDZIEĆ JAKI JEST TWÓJ ANIOŁ URODZENIOWY -30ZŁ


Moi kochani do kontaktu e-mail proszę o podanie - imię, datę urodzenia i zdjęcie osób, pomieszczeń, domów dla których będzie przeprowadzany zabieg na odległość.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU ZE MNĄ - MOC ŚWIETLISTOŚCI

Mistrzyni Energi Alana

Sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga

Akademia Nauki

Ezoland

   Stara sztuka uzdrawiania metodą Reiki została na nowo odkryta i przywrócona do łask w połowie  XIX wieku przez doktora Mikao Usui. Wielka mistrzyni Hawayo Takata (1900 - 1980) opowiada legendę o poszukiwaniach tej wiedzy przez doktora Usui w następujący sposób : Mikao Usui kierował chrześcijańskim seminarium w Kioto w Japonii. Kilkoro z jego starszych uczniów zapytało go pewnego dnia , dlaczego do tej pory nic nie słyszeli o metodach uzdrawiania przy pomocy których Jezus Chrystus dokonywał swych uzdrowień, i czy on mógłby zaprezentować kiedyś takie uzdrowienie. Ponieważ nie znał odpowiedzi na to pytanie, zdecydował się zrezygnować z posady i wyjechać, aby dopóty zgłębiać wiedzę o Cheścijaństwie , dopóki nie będzie umiał udzielić wyjaśnień swoim uczniom.Podróżował i zgłębiał nauki w Ameryce Indiach. Władał językiem japońskim , angielskim, chińskim oraz starohinduski sanskryt. Kiedy powrócił do Japonii odkrył pewnego dnia w liczących ponad 2500 lat , pisanych sanskrytem sutrach buddyjskich kilka formuł i symboli, które najwyrażniej kryły odpowiedż na nurtujące go pytania. Póżniej dr Usui przeprowadził rozmowę z opatem klasztoru w Kioto, w którym mieszkał w owym czasie, a następnego ranka ruszył w drogę ku oddalonej o 27km świętej górze Kuriyama. Pragnął tam w samotności medytować przez 21 dni i pościć, i miał nadzieję, że w ten sposób zdoła nawiązać kontakt z poziomem symboli, by zrozumieć zawartą w nich prawdę. Ułożył przed sobą 21 małych kamyczków - służyły mu one za kalendarz. Czas poświęcał medytacji,czytaniu sutr oraz śpiewaniu. Nadszedł świt ostatniego dnia gdy dostrzegł promienne światło zbliżające się szybko do niego. Stawało się coraz to większe , aż uderzyło go w środek czoła. Myślał że już nie żyje  - wówczas ujrzał w powietrzu milony małych pęcherzyków we wszystkich barwach tęczy, najwięcej błękitnych, lawendowych i różowych. Na koniec pojawiło się potężne białe światło.

Dostrzegł przed sobą błyszczące złotem znane litery alfabetu sanskryckiego i rzekł : " tak przypominam sobie".  Były to narodziny Reiki systemu Usui.  Gdy stopniowo wracał do normalnego stanu świadomości, słońce stało już wysoko na niebie.Czuł sie pełen energiii sił.Dr Usui najpierw powrócił do swojego klasztoru. Po kilku dniach zdecydował jednak udać się do dzielnicy nędzarzy w Kioto i tam pomagać żebrakom, uzdrawiać ich i umożliwiać im lepsze życie. Przebywał w slamsach około 7 lat i pomagał tam wielu chorym. Póżniej powrócił do Kioto. Dużo podróżował i nauczał Reiki.Dr Usui pochowany został w świątyni Zen w Tokio.Jeden z najbliższych współpracowników doktora Usui, dr Chijiro Hayashi został jego następcą i drugim wielkim mistrzem w tradycji Reiki. Pracował do roku 1940 w prywatnej klinice Reiki w Tokio. Jego następczynią została Hawayo Takata. Urodziła sie na HHawajach jako dziecko japońskich rodziców a posiadała obywatelstwo amerykańskie.W 1935 roku zetknęła się z Reiki i byLa uczennicą doktora Hayashi. w 1938 Dr Hayashi inicjował ją na mistrzynię Reiki. Gdy zmarł dr Hayashi ona obj,eła po nim schedę jako wielka mistrzyni i przez wiele lat nauczała i uzdrawiała na Hawajach.Dopiero w latach 70 tych sama zaczęła kształcić mistrzów Reiki. Hawayo Takata zmarła 11 grudnia 1980 roku.Pozostawiła w USA i Kanadzie 22 mistrzów Reiki.Na krótko przed śmiercią wraz z kilkoma mistrzami Reiki Hawayo Takata założyła w sierpniu 1980 roku organizację reikowską o nazwie American Reiki Association, która miała przede wszystkim organizować i koordynować dalsze przekazywanie wiedzy o Reiki. Dziś Reiki reprezentowana jest przez dwie organizacje mające siedziby w USA. Pierwsza z nich nazywa się American International Reiki Associaton Inc. druga The Reiki Alliance.   To tyle o historii Reiki.

 

                 Mistrz i nauczyciel Reiki 

                 Joanna Kozłowska