Szkoła Ezoteryki

USŁUGI

 

        Przez wiele lat badam zjawisko przejawiania nieświadomego i mam na ten temat swoje zdanie. Opiera się ono na moim doświadczeniu i doświadczeniu moich kolegów. Pracowałam jako astrolog, tarolog i psycholog.

             Większość ludzi już wie, że posiadam wykształcenie biologiczno-chemiczne. Ukończyłam też pedagogikę i psychologię dziecięcą.

             Również mam za sobą szkołę homeopatii i Instytut Medycyny i Astrologii Tybetańskiej. Obecnie specjalizuję się i kontynuuję naukę w Moskiewskim Instytucie Psychologii, gdzie studiuję psychologię pozytywną i psychologię twórczości.

             Bardzo lubię pracować z ludźmi w różnym wieku i poziomie społecznym, ponieważ jestem zainteresowana zrozumieniem energii, która emanuje z ludzi. Jako autor znana jestem od 2005 roku i za mną są takie publikacje jak: „Tajemnice numerologii”, „Kwadrat Pitagorasa”, „Numerologia partnerska”.

             Wszystkie wydania odnoszą się do badania wpływów liczb na człowieka. Książka „Odczytaj swój los” opowiada o zależnościach zwierząt, które wchodzą w krąg chińskiego horoskopu i o wpływie ich energetycznych działań na siebie nawzajem i na ludzi. Każdy sam może określić co na niego czeka i uciec od przykrości.

             W 2008 roku w Wasilkowie wykładałam lekcje na temat „Karmiczna numerologia”. Niedługo potem została wydana płyta jako dodatek do studiowania pozycji liczbowych. Tym samym odkryłam nowy kierunek studiowania numerologii, pokazałam nowe pozycje i zmiany znaczenia liczb, w zależności od tego na jakim miejscu one się znajdują.

             W tej chwili dużo pracuję nad różnymi wydaniami, nad rozwojem szkoły oraz współpracuję z różnymi autorami. Jestem osobą twórczą, ale prowadzę również indywidualne konsultacje. Często ludzie pytają mnie, jak można spotkać się ze mną.

 

             Pracuję elektronicznie przez skype, prowadzę rozmowy przez telefon i konsultuję ludzi z różnych krajów. W związku z tym nie ma konieczności osobistych spotkań, ponieważ mogę ze swoimi klientami porozmawiać używając skype lub telefonu. Nie piszę moich horoskopów na papierze, ponieważ z każdym moim tekstem pracuje tłumacz.

 

Z jakimi pytaniami zwracają się do mnie ludzie? Otóż ludzie zainteresowani są najczęściej horoskopami:

 

             Horoskop karmiczny - tłumaczy początek problemu, pokazuje życie, pomaga zmienić myśli, by odmienić swój los. Otwiera problemy poprzednich wcieleń i ich wpływ na charakter. To może być praca z konkretną sytuacją. Taki horoskop może być początkiem zmiany twojego życia.

 

             Horoskop roczny- prognoza na każdy miesiąc, obrazuje z czym możesz spotkać się, jak zachować się i co można zrobić, by uciec od przeszkód, a także podpowiada jakie cele można realizować, a jakie należy zatrzymać.

 

             Horoskop partnerski- określenie celu partnerstwa, jego perspektywy i możliwości kompromisu.

 

             Horoskop medyczny-diagnostyka zdrowotna ciała, aury, czakramów, dobór diety i homeopatii.

 

             Horoskop dziecięcy- mówi o potencjale dziecka i możliwe drogi jego rozwoju.

 

             Horoskop runiczno- ogamiczny-wykonuje się go tylko w określony czas roku, otwiera on cały potencjał roku, poszczególnych miesięcy i wszystkich sfer działania.

 

             Prowadzę również usługi Tarota i run. Używam w swojej praktyce symboliczne systemy, jeśli jest to niezbędne, ale pierwszy seans zaczyna się od horoskopu astrologicznego i numerologicznego. Dzięki nim mogę zobaczyć ziarno nieświadomego, nazywane biologicznym progiem. I stanie się jasne w jakim kierunku pójdzie seans, co będzie pierwszym zadaniem, a co może zostać niewykorzystane.

             Ludzie są również zainteresowani jakich systemów symbolicznych używam. Przy budowaniu horoskopu numerologicznego wykorzystuję różne systemy w celu zobaczenia różnych granic osobowości.

             Każdy numerologiczny system jest ciekawy, unikalny i ważny. W związku z tym przy rozpatrywaniu osobowości, zwracam się do różnych źródeł. Doskonalę siebie jako psycholog i ezoteryk. Odwiedzam ciekawe treningi moich kolegów oraz sama opracowuję wiele materiałów.  Prowadzę seminaria oparte na własnych materiałach i materiałach pochodzących od innych ciekawych ludzi, których spotykam na swojej drodze. Zawsze wskazuję źródło wiedzy podczas przeprowadzanych kursów, ponieważ szanuję prawa autorskie. Zapraszam na konsultacje i seminaria, które mają na celu ulepszenie konstrukcji, które są już znane.

                      Elbląg

                                 tel. 502562629

                                 E-mail: emma777@onet.eu

Astrologia, Medycyna naturalna, Numerologia, Tarot

Sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga

Akademia Nauki

Krzeczot