Szkoła Ezoteryki

Warsztaty i kursy

Skontaktuj się z nami:

Tel.: +48502562629

 

E-mail: emma777@onet.eu

Sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga

Akademia Nauki

Ezoland

Niniejsze video szkoleniowe stanowi zapis z przebiegu warsztatu szkoleniowego „Numerologia karmiczna”, który został przeprowadzony przez Emmę Lange, specjalistkę w dziedzinie numerologii i ezoteryki.

Na potrzeby nagrania z warsztatów wyłowiono zapis najcenniejszej wiedzy, dzięki której poznasz unikalną metodę wyliczania numerologicznego portretu karmicznego. Składa się na niego sześć pozycji liczbowych, które wylicza się na podstawie daty urodzenia.
Pierwsze trzy pozycje dotyczą przeszłości, określając to, z czym przychodzimy na świat: programy podświadomości, karmę do odpracowania. Ostatnie trzy pozycje odnoszą się do naszej potencjalnej przyszłości, a więc tego, co może się wydarzyć lub co jest nam pisane.
W trakcie 3,5 godzinnego szkolenia Emma Lange wyjaśni dokładne znaczenie poszczególnych liczb na każdej z sześciu pozycji, omawiając ich odniesienie do tego, co się nam przytrafiło lub może przytrafić.
Podczas warsztatu prowadząca zdradza także wiele ezoterycznych tajemnic oraz doświadczeń z własnej praktyki. Uzupełnieniem szkolenia jest omówienie znaczenia numerologicznej wartości wyrazów w oparciu o Kwadrat Pitagorasa.

Szkolenie składa się z dwóch płyt DVD.

Producent: Illuminatio
czas nagrania: 3,5 godz.

 

www.as2.pl

Strona Wydawnictwa Jupiter

 

magic-jupiter.net

 

Zapraszamy!!!

Opis każdej z run składa się z trzech części.:

Pierwsza część - przedstawia ezoteryczne znaczenie run, ich duszę i energię.

Druga część - to psychologia i runy; jest poświęcona numerologicznym obliczeniom i wykorzystana została tutaj numerologia według Futharku klasycznego. W tej część zaprezentowane są niektóre metody obliczeń, które pomagają określić typy ludzkiego charakteru i temperamentu. Runy przedstawione są w dwóch pozycjach : prostej w otoczeniu pozytywnych run i prostej w otoczeniu negatywnych run.

Trzecia część - poświęcona została prognostyce. Runy zawsze były pomocne w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące ludzi pytania związane z podjęciem trafnej decyzji i z możliwością dokonania prawidłowego wyboru. W tej książce są opisane cztery możliwe pozycje run: pozycja prosta, odwrócona, leżąca w prawo i leżąca w lewo. Starożytni Skandynawowie używali run, których symbole były wyryte na kamieniach lub kawałkach drzewa i dlatego runa mogła zająć jakąkolwiek pozycję. Książka odpowiada na wiele pytań i czytelnik dzięki niej może przenieść się do świata skandynawskich run Starszego Furharku.

 

KupićELEKTRONICZNE SEMINARIUM TAROT


Drodzy goście naszej strony!

Dokładamy wszelkich starań w naszej pracy, licząc na Wasze uznanie. Wciąż podążamy w parze z duchem czasu i maksymalnie korzystamy z możliwości Internetu. Chcemy zaproponować seminarium przez skype w formie konferencji.

 

Taka propozycja przekazywania wiedzy ma wiele plusów: elastyczność, efektywność, oszczędność czasu i pieniędzy. Wszyscy biorący udział w elektronicznym seminarium nie muszą tracić czasu na dojazd, nie muszą martwić się o nocleg i oszczędzają pieniądze. Wystarczy tylko włączyć komputer i współpracować jak jedna drużyna poprzez słuchanie, komunikowanie się, zadawanie pytań i otrzymywanie odpowiedzi.

 

Planujemy pierwsze elektroniczne seminarium

 temat: „KRÓLEWSKI DWÓR KART TAROTA”

 

Termin seminarium: USTAL SAM!

Czas trwania: 16 godzin Cena: 400 zł

 

Zapisy drogą mailową na adres: biuro.ezoland@gmail.com

Opłata na konto z podaniem swojego skype.

W trakcie seminarium uczestnicy otrzymają  dodatkowe materiały, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy z Tarotem.

 

Program konferencji:

1.KRÓLEWSKI DWÓR-TALIA MIECZY –sygnały losu wskazujące drogę do pokonywania przeszkód.

2.KRÓLEWSKI DWÓR-TALIA KIJÓW–to, co posiejesz, taki zbierzesz urodzaj, czyli działania, które należy aktywnie wprowadzać w życie.

3.KRÓLEWSKI DWÓR-TALIA KIELICHÓW –to, co nagromadzisz, przyjmie nową jakość, przejdzie transformację.

4.KRÓLEWSKI DWÓR-TALIA MONET- jako droga do spełnienia marzeń.

 

Programm jest autorski! Tą wiedzę znajdziesz tylko u nas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRAWO   AUTORSKIE

                    Akademia Krzeczot istnieje już 5 lat i w tym czasie zdobyła nowe doświadczenie i zajęła ważne miejsce wśród placówek szkoleniowych, kształcących w sferze paranauki. Z akademii wyszli studenci z dyplomami, jako wykwalifikowani absolwenci - runiści, tarolodzy… Akademia prowadzi 2 letni system nauki, ale również pozwala na podjęcie drugiego wariantu kształcenia w postaci elektronicznych lub tradycyjnych seminariów. Od 2013 r. otwieramy własne laboratorium badawcze, gdzie student będzie mógł pobierać tematy i rozpracowywać je we współpracy z wykładowcą.

                Coraz więcej absolwentów Akademii prowadzi własną działalność i organizuje seminaria i szkolenia. W związku z tym pragnę zwrócić się do Was drodzy absolwenci Akademii Krzeczot z prośbą o przekierowywanie na źródło wiedzy, jeśli jest nim wiedza zdobyta w Akademii. Używanie naszych autorskich metod pod własnym imieniem, będzie uważane jako łamanie prawa autorskiego wykładowcy, a za tym idzie również niesienie odpowiedzialności według moralnego i obywatelskiego prawa. Akademia stwarzając swoim przedsiębiorcom i placówkom ezoteryczno-edukacyjnym, również liczy się z prawem autorskim i prawem intelektualnej własności wykładowców i twórców ich własnych programów. Nasze wydawnictwo i Akademia pracują tyko z ekskluzywnymi materiałami, które do tego momentu nie były wystawiane w Internecie i nie były nigdzie publikowane. Na każdy dokument wydawnictwo ma swoje udokumentowane prawo własności. Nasza organizacja deponuje wszystkie dzieła pisarskie autorów, by uciec przed kopiowaniem materiałów.

             Chcemy chronić intelektualną własność twórców naszych programów i książek. Rozpowszechnianie w Internecie informacji,  bez wskazania źródła wiedzy na Akademię Krzeczot lub bez wskazania autora programu, będzie rozpatrywane jako łamanie prywatnej i intelektualnej własności.

             Absolwenci lub słuchacze kursów mają prawo do wykładania i tworzenia własnych kursów,  transformowania i kopiowania informacji, ale musi być podane pierwotne źródło wiedzy, na bazie którego tworzą swój własny program kursu czy seminarium. Jeśli to wszystko jest spełnione, możemy wspierać te działania, poprzez dodatkowe materiały, organizację zakupów w niższych cenach czy udzielaniem zniżek cen za uczestnictwo w seminariach. Jeśli student opracowuje swój temat, pomagamy w ruchu danego materiału, deponujemy autorskie prawo.

 

         Nasza Akademia nie kopiuje informacji z Internetu, wiedza jest zbiorem twórczych, ekskluzywnych dzieł. Tę markę podtrzymujemy przez lata i będziemy w dalszym ciągu umacniać swoją indywidualność.

e — Seminarium „Karmiczna numerologia”

 

          Po tym jak ukazała się płyta z filmem „Karmiczna numerologia”, otrzymałam mnóstwo listów, wiadomości sms i telefonów, z których dowiedziałam się, że ludzie zaczynają rozumieć czym jest karma, jaką mogłaby być i jak ją można odpracować. Chciałabym dokładniej opowiedzieć o tych pozycjach numerologicznych, które mówią o karmie i o tych pozycjach, które określają misję. Zachęcam do uczestniczenia w tym bardzo ciekawym seminarium. Informacje, które chcę przekazać, nie znajdziesz w Internecie. Po pierwsze jestem jedną z tych, która rozpracowała idee karmicznej numerologii razem z drużyną historyków i ezoteryków. Po drugie internet jest zawalony informacją stałą, niezmienną. Autorzy, którzy podają materiał, nie wnoszą nic nowego, nie otwierają się jako twórcy, tylko przekazują to, co zostało już powiedziane. Pracuję z ludźmi wiele lat, mam swoje doświadczenie, wyobraźnię i wiem czym jest karma i próbuję to przekazać w swoich twórczych dziełach.

 

Termin spotkania ustal SAM!

Plan seminarium

*Pierwsza pozycja liczby urodzenia. Związek z Liczbą Losu.

*Liczba Ognia i Liczba Zmierzchu.

*Druga pozycja liczby urodzenia. Karma śpiąca. Metody walki i portret charakteru   osobowości.   Karmiczne łącza.

*Trzecia pozycja liczby urodzenia. Wybaczenie. Określenie karmicznego ducha.

 

        Podczas seminarium odpowiem na pytania: co oznacza dominowanie jednej liczby, jakie strachy istnieją w podświadomości, jakie zdolności mogą być ukryte do nauk ezoterycznych, jakie zdolności są w świadomości człowieka, jakie kosmiczne rezonanse wpływają na daną osobowość, co zostało z tyłu i z czym należy się spotkać.

 

Cena seminarium 400 zł/łącznie 16 godzin.

biuro.ezoland@gmail.com    502562629

 

         Przed seminarium przeprowadzam konsultacje, podczas których można rozwiązać wszystkie administracyjne lub techniczne problemy. Nie obawiaj się nowych technologii, zostały one stworzone po to, by oszczędzić twój czas i pieniądze.

 

 e -Seminarium

„Karmiczna numerologia i Tarot”

 

             Takiego seminarium jeszcze nie było. Lubię eksperymenty i próbuję połączyć to, co wydaje się różne. Połączyłam karmiczną numerologię i Tarot, stąpając po schodach liczbowej karmy. Tarot podpowie o programach podświadomości. Oprócz tego w zależności od pozycji znaczenie karty zmienia się. W takim przypadku pojawia się przed tobą ciekawa matryca, która może dać tłumaczenie tego, co było z tobą kiedyś, twoje retrospekcje. To jest bardzo ciekawa i zadziwiająca podróż w głąb twojej duszy.

 

Cena seminarium 400 zł/łącznie 16 godzin.

 

 

      Oprócz tych tematów, o których będziemy dyskutować podczas seminarium, uczestnicy otrzymają dodatkowe materiały w formie papierowej (lub audi), wysyłane za pośrednictwem poczty. Słuchacze otrzymają certyfikaty z prawem do wykładania wiedzy w swoich gabinetach i szkołach. Nowe technologie otwierają nowe możliwości. Musisz do nas dołączyć, nie będziesz żałować. Razem stworzymy jedną przestrzeń.

502562629 biuro.ezoland@gmail.com

 

Kursy—Freetime

Kursy ezoteryczne w dowolnie przez Ciebie wybranym terminie.

 

Teraz już nie musisz dostosowywać się do terminów. W każdej chwili możesz wybrać dogodny dla siebie czas aby uczestniczyć w dowolnym kursie.

 

Łatwa procedura uczestnictwa:

1. wybierasz jeden z proponowanych na ten rok kursów

2. napisz e-mail potwierdzający chęć uczestnictwa, w którym podajesz nazwę swojego skype

3. opiekun tematu skontaktuje się z Tobą i ustalicie dogodne dla Ciebie terminy

 

Proponujemy Ci nowoczesne metody i niespotykaną nigdzie wiedzę